Formy betonowe ze sklejki - krążyny

Betonowe formy wytwarzane w technologii CNC

Nowoczesna technologia cnc otwiera nowe możliwości architektoniczne w kształtowaniu nowoczesnych form żelbetowych. Gdy płaskie powierzchnie betonowe nie wystarczają i wyobraźnia podpowiada futurystyczne, krzywoliniowe kształty pozostaje oprzeć się na technologii sterowanej numerycznie.


Zaprojektowanie niestandardowego szalunku pozwala na osiągnięcie oczekiwanego kształtu. W ten sposób powstaje niestandardowa forma do żelbetu. Krążyny z drewna lub sklejki wycinane na ploterze cnc pozwalają na zbudowanie niemal dowolnej powierzchni. Krążyny zaprojektowane w programie CAD/CAM będą wykonane z perfekcyjną dokładnością. Na tak wykonane krążyny nakłada się płyty, wykonuje zbrojenie i zalewa betonem. Uzyskana struktura powinna być dokładnie zgodna z projektem 3D zaprojektowanego kształtu.


Produkcja form i krążyn do szalunków wykonuje STARMAX. Zapraszamy do współpracy projektantów, deweloperów i kierowników budowy.


Budujesz niestandardową formę, organiczne kształty betonowe, wyoblony szalunek mostu, kładki lub budynku? Czekamy na twój kontakt.

 

Zadzwoń i zapytaj o nietypowe formy do betonu tel. 793 330 030
STARMAX Gdańsk


plywood cnc milling mold

ciecie frezowanie sklejki warszawa poznan bydgoszcz cnc

cnc milling circles

krążyny cnc forma do betonu frezowanie sklejka

Cięcie krążyn ze sklejki pod formę z betonu.

Mapa Dojazdu

Łatwy dojazd z obwodnicy Gdańska zjazd Kowale