Produkuj w Starmax

Produkcja na zlecenie

Dlaczego warto produkować w STARMAX? 

Produkcja w Starmax w Gdańsku Bąkowie oferuje wiele korzyści, takich jak atrakcyjne koszty produkcji, szybki czas dostawy, precyzyjne wykonanie i profesjonalne wsparcie ze strony naszych doradców. Zakłady produkcyjne w Gdańsku cechuje wysoki stopień profesjonalizmu i doświadczenia w branży stalowej, konstrukcji stalowych i produkcji maszyn i może być korzystnym rozwiązaniem dla firm z całej Europy. 


STARMAX PRODUCTION – właściwy wybór

Pracownicy zakładu są doświadczeni i dostarczą produkty o wysokiej jakości. Współpraca z gdańskim zakładem pozwoli zaoszczędzić twój czas i pieniądze.


STARMAX zapewnia różne usługi produkcyjne, w tym spawanie stali, cięcie laserowe różnych metali, gięcie rur, gięcie blach, malowanie proszkowe oraz wykonywanie gotowych pozespołów i wyrobów gotowych. Zakład posiada wszystkie niezbędne certyfikaty jakości i stosuje najnowocześniejsze technologie, dzięki czemu może zapewnić wysoką jakość produkcji. 

Kolejną zaletą współpracy z STARMAX jest to, że zakład zapewnia szybki czas dostawy. Są one dostarczane na czas, więc niemieckie przedsiębiorstwo będzie w stanie zrealizować produkcję w wyznaczonym terminie. 

Ponadto, gwarantowane są niskie koszty produkcji, ponieważ pracownicy są wykwalifikowani, a technologie są nowoczesne. 


Jeśli szukasz dostawcy, który dostarczy wysokiej jakości produkty w odpowiednim czasie i w rozsądnej cenie, STARMAX jest idealnym wyborem. Dywersyfikacja produkcji

Dywersyfikacja produkcji w różnych krajach ma wiele zalet. Przede wszystkim jest to doskonały sposób na ograniczenie ryzyka. Gdy produkcja jest koncentrowana tylko w jednym kraju, firma jest bardziej narażona na skutki sezonowych zmian cen surowców, zmian w przepisach, niestabilne środowisko handlowe i inne czynniki. Rozproszenie produkcji w wielu różnych krajach może pomóc w zminimalizowaniu ryzyka. 


Kolejna zaleta dywersyfikacji produkcji w różnych krajach to zwiększenie elastyczności produkcji. Dywersyfikacja produkcji pozwala firmom na dostosowanie się do zmiennych warunków rynkowych, poprzez rozszerzenie działalności do nowych rynków lub wprowadzenie nowych produktów. 


Dywersyfikacja produkcji pozwala także firmom na korzystanie z różnych udogodnień i warunków handlowych, które są dostępne w poszczególnych krajach. Może to obejmować dostęp do specjalnych zasobów lub preferencyjnych warunków handlowych, co może zapewnić firmie przewagę nad jej konkurentami. Produkcja w branży stalowej i maszynowej – etapy


Produkcja w branży stalowej i maszynowej charakteryzuje się wysokim poziomem złożoności. Proces produkcji składa się z kilku etapów, w tym projektowania produktu, kupowania materiałów, obróbki skrawaniem, spawania, malowania, montażu i testowania. 


Projektowanie produktu wymaga wykorzystania wsparcia technologicznego, takiego jak oprogramowanie CAD/CAM do tworzenia modeli i wizualizacji produktów. Przy tworzeniu projektu ważne jest również, aby spełniał on określone wymagania i specyfikacje techniczne. 


Następnie należy zakupić materiały, takie jak blachy stalowe, rury, profile i inne materiały do produkcji. Materiały te muszą być wybierane zgodnie z wymaganiami technicznymi produktu. 


Kolejnym etapem jest obróbka skrawaniem, która wykorzystuje urządzenia takie jak tokarki i frezarki CNC do precyzyjnego obróbki materiałów. Używa się również ręcznych narzędzi skrawających do wykonania precyzyjnych elementów. 


Następnie konieczne jest wykonanie procesu spawania, w którym wykorzystuje się procesy spawania tlenowo-acetylenowego, elektrycznego lub laserowego. Po zakończeniu procesu spawania należy wykonać kontrolę jakości w celu weryfikacji spawu. 


Kolejnym etapem jest malowanie. Proces ten zapewnia zabezpieczenie produktu przed działaniem czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, zmiany temperatury i promieniowanie UV. 


Ostatnim etapem jest montaż i testowanie produktu. Montaż składa się z połączenia wszystkich elementów, w tym wszelkich komponentów elektronicznych. Testowanie produktu polega na sprawdzeniu, czy spełnia on wymagania i specyfikacje techniczne. 

Gdańsk produkcja spawanie cięcie laserem gięcie blach i rur


1. Lekkie konstrukcje stalowe Gdańsk

Produkcja elementów stalowych polega na wykonaniu za pomocą metalowych materiałów danego kształtu, wymiaru i wykończenia. Elementy stalowe mogą być wykonywane z różnych rodzajów stali, w zależności od zastosowania. Wykorzystuje się do tego procesy obróbki cieplnej, skrawania i spawania. Procesy te różnią się w zależności od wymagań danego produktu. Skrawanie obejmuje toczenie, wycinanie, frezowanie, szlifowanie i wiercenie. Spawanie może być wykonane za pomocą metody elektrycznej, gazowej lub laserowej.


2. Cięcie laserowe Gdańsk

Cięcie laserowe metali to technika obróbki skrawaniem, która wykorzystuje energie lasera do wycinania form w metalu. Technika ta jest bardzo precyzyjna i może być używana do wycinania zarówno prostych, jak i bardziej skomplikowanych form. Najczęściej stosuje się ją do cięcia stali nierdzewnej, stali węglowej, aluminium, miedzi i innych metali. Do cięcia laserowego metalu stosowany jest laser CO2. Wiązka lasera, która jest odpowiednio skupiona, jest w stanie wycinać różne grubości metalu. Cięcie laserowe metali jest również bardzo szybkie i wydajne, a także może być wykorzystywane do wycinania bardziej skomplikowanych kształtów i wzorów. 


Cięcie laserowe stali węglowej, nierdzewnej i aluminium na wycinarkach laserowych 10kW TRUMPF TruLaser 5030 jest szybkim i wydajnym procesem obróbki metali. Może być wykorzystywany do precyzyjnego cięcia różnych metali, od stali nierdzewnej po aluminium. Ten proces jest szybszy niż tradycyjne cięcie, a jego precyzja jest wyższa. Najważniejszą zaletą cięcia laserowego metali jest to, że pozwala on na precyzyjne wykonanie trudnych kształtów i wzorów. Podczas cięcia laserowego nie ma potrzeby stosowania narzędzi lub narzędzi skrawających. Ponieważ moc lasera jest równomiernie rozłożona na powierzchni obrabianego materiału, końcowy wymiar pozostaje niezmieniony. Ponadto, cięcie laserowe nie powoduje odkształceń i uszkodzeń materiału, a temperatura produkowana przez laser jest znacznie niższa niż przy innych metodach obróbki. 


3. Gięcie blach i rur Gdańsk


Gięcie blachy na prasie krawędziowej jest procesem polegającym na wykorzystaniu siły hydraulicznej lub mechanicznej do wygięcia blachy w żądanym kształcie. Prasa krawędziowa jest wyposażona w specjalnie wyprofilowane narzędzia i jest skonstruowana do gięcia blachy o grubości do 3,2 mm. Prasa krawędziowa może być kontrolowana numerycznie lub w pełni automatyczna. Prasa krawędziowa jest często wykorzystywana do wytwarzania części z prostych geometrii, takich jak zakrzywione krawędzie, kształty litery U lub V i wycięcia. Dzięki swojej wszechstronności i znacznej dokładności prasa krawędziowa jest często wykorzystywana jako maszyna sterowana numerycznie do tworzenia skomplikowanych kształtów blachy. 


Gięcie cnc  rur na maszynie AMOB 60NC o średnicach do 60,3 mm to proces obróbki cnc w którym wykorzystuje się specjalne maszyny do gięcia rur. Proces ten polega na wygięciu materiału, zazwyczaj stalowych rur, do określonych kształtów i kątów. Maszyna do gięcia rur CNC jest wyposażona w sterowany numerycznie układ giętarski, który pozwala na precyzyjne i dokładne wygięcie rury. Gięcie CNC jest często wykorzystywane do produkcji części konstrukcyjnych, które zazwyczaj są skomplikowane i trudne do wykonania ręcznie. Podczas procesu gięcia CNC, materiał jest naciskany przez specjalne narzędzia w celu wygięcia go do określonego kształtu. Narzędzia te są sterowane przez komputer, co pozwala na uzyskanie bardzo precyzyjnych wyników. 


4. Produkcja maszyn i urządzeń Gdańsk

Produkcja maszyn to proces, który wykorzystuje technologie i dokumentacje, aby wytworzyć wybrany produkt. Proces ten może obejmować wiele etapów, w tym projektowanie, wytwarzanie, testowanie i wysyłkę produktu. Następnie następuje etap wytwarzania maszyn. Na tym etapie wykorzystywana jest dokumentacja techniczna, aby stworzyć produkt zgodnie z określonymi wymaganiami. Na tym etapie może być wykorzystana technologia obróbki skrawaniem, cięcia laserowego, formowanie plastyczne, spawanie i wiele innych. 


Produkcja maszyn i ich elementów może odbywać się zarówno w sposób tradycyjny jak i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. W przypadku produkcji tradycyjnej, do wytwarzania maszyn oraz ich elementów wykorzystuje się ręcznych narzędzi, takich jak frezarki, tokarki, wiertarki, piły, szlifierki i inne. Natomiast w procesie produkcji wykorzystującym nowoczesne technologie, stosowane są maszyny sterowane numerycznie, takie jak CNC, drukarki 3D, wtryskarki, maszyny do cięcia laserowego i inne. W obu przypadkach, produkcja maszyn i ich elementów wymaga od producenta starannego zaplanowania procesu i jego wykonania zgodnie z wymaganiami jakościowymi. 


Zobacz nasze usługi tutaj


Starmax Production 

ul. Rycerska 3
83-050 Gdańsk-Bakowo

tel +48 601 892 992

Mapa Dojazdu

Łatwy dojazd z obwodnicy Gdańska zjazd Kowale